744C043222JTR
- Артикул производителя:
- 744C043222JTR
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 1210
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 125mW
- Resistance (Ohms) :
- 2.2k
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%