743C043224JTR
- Артикул производителя:
- 743C043224JTR
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 220K OHM 1008
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 100mW
- Resistance (Ohms) :
- 220k
- Size / Dimension :
- 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%