EXB-H8E470J
- Артикул производителя:
- EXB-H8E470J
- Краткое описание:
- RES ARRAY 7 RES 47 OHM 8SSIP
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.106" (2.69mm)
- Number of Resistors :
- 7
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 47
- Size / Dimension :
- 0.429" L x 0.087" W (10.89mm x 2.20mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%