EXB-H5E221J
- Артикул производителя:
- EXB-H5E221J
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 220 OHM 5SSIP
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.106" (2.69mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 5
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 5-SSIP
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance (Ohms) :
- 220
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.279" L x 0.087" W (7.08mm x 2.20mm)
- Supplier Device Package :
- 5-SIP
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%