SM1Y25K00AT
- Артикул производителя:
- SM1Y25K00AT
- Производитель/Бренд:
- Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
- Краткое описание:
- SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK
- Производитель :
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Voltage Divider (TCR Matched)
- Circuit Type :
- Voltage Divider
- Height - Seated (Max) :
- 0.327" (8.30mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Pins :
- 3
- Number of Resistors :
- 1
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Package / Case :
- Radial - 3 Leads
- Power Per Element :
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 25k
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.01%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±3ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±2.5ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.05%