Y1747V0197AT9R
- Артикул производителя:
- Y1747V0197AT9R
- Производитель/Бренд:
- Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC
- Производитель :
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.073" (1.86mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 8
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Power Per Element :
- 100mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 100, 5k
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.01%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±1ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.05%