MU47R50/47R50BBL
- Артикул производителя:
- MU47R50/47R50BBL
- Производитель/Бренд:
- Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
- Краткое описание:
- MU47R50/47R50BBL REELED
- Производитель :
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Voltage Divider (TCR Matched)
- Circuit Type :
- Voltage Divider
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 3
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric), J-Lead
- Power Per Element :
- 50mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.1%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±5ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- SMD
- Temperature Coefficient :
- ±5ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%