ORNV25022502T3
- Артикул производителя:
- ORNV25022502T3
- Краткое описание:
- RES NETWORK 5 RES 25K OHM 8SOIC
- Height - Seated (Max) :
- 0.068" (1.73mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Power Per Element :
- 100mW
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.05%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±5ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±25ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%