RM3216B-102/302-NWWP10
- Артикул производителя:
- RM3216B-102/302-NWWP10
- Производитель/Бренд:
- Susumu
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206
- Производитель :
- Susumu
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Automotive AEC-Q200
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 4
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric), Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 83mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 1k, 3k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 1206
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.05%