OSOPA1002AT1
- Артикул производителя:
- OSOPA1002AT1
- Краткое описание:
- RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP
- Height - Seated (Max) :
- 0.068" (1.73mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
- Power Per Element :
- 100mW
- Resistance (Ohms) :
- 10k
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.025%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±5ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±25ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%