CSC09A0110K0GPA
- Артикул производителя:
- CSC09A0110K0GPA
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP
- Height - Seated (Max) :
- 0.195" (4.95mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 200mW
- Resistance (Ohms) :
- 10k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±50ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%