CSC06A03102KFPA
- Артикул производителя:
- CSC06A03102KFPA
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale
- Краткое описание:
- RES ARRAY 3 RES 102K OHM 6SIP
- Производитель :
- Vishay Dale
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.195" (4.95mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Pins :
- 6
- Number of Resistors :
- 3
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 6-SIP
- Power Per Element :
- 300mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 102k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±50ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
- Supplier Device Package :
- 6-SIP
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%