752121472GPTR13
- Артикул производителя:
- 752121472GPTR13
- Краткое описание:
- RES ARRAY 11 RES 4.7K OHM 12SRT
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.100" (2.53mm)
- Number of Resistors :
- 11
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 80mW
- Resistance (Ohms) :
- 4.7k
- Size / Dimension :
- 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%