752083681GPTR13
- Артикул производителя:
- 752083681GPTR13
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SRT
- Height - Seated (Max) :
- 0.100" (2.53mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 160mW
- Resistance (Ohms) :
- 680
- Size / Dimension :
- 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%