ORNTA2001FT1
Артикул производителя:
ORNTA2001FT1
Производитель/Бренд:
Vishay Dale Thin Film
Краткое описание:
RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SOIC
Производитель :
Vishay Dale Thin Film
Категория товара :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.068" (1.73mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Power Per Element :
100mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
2k
Resistor Matching Ratio :
±0.5%
Resistor-Ratio-Drift :
±5ppm/°C
Size / Dimension :
0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±1%