CSC08A03100RGEK
- Артикул производителя:
- CSC08A03100RGEK
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.195" (4.95mm)
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 300mW
- Resistance (Ohms) :
- 100
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±50ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%