4416P-1-220
- Артикул производителя:
- 4416P-1-220
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC
- Height - Seated (Max) :
- 0.114" (2.90mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Power Per Element :
- 160mW
- Resistance (Ohms) :
- 22
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- 50ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.410" L x 0.295" W (10.41mm x 7.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±1Ohm