YC324-FK-071K43L
- Артикул производителя:
- YC324-FK-071K43L
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 1.43K OHM 2012
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power Per Element :
- 125mW
- Resistance (Ohms) :
- 1.43k
- Size / Dimension :
- 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%