YC324-FK-07154KL
- Артикул производителя:
- YC324-FK-07154KL
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 154K OHM 2012
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Automotive AEC-Q200, DDRAM, SDRAM
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 8
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 2012, Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 125mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 154k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%