YC248-FR-079K31L
- Артикул производителя:
- YC248-FR-079K31L
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 9.31K OHM 1606
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 9.31k
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%