RAVF324DJT200K
- Артикул производителя:
- RAVF324DJT200K
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 200K OHM 2012
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.65mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 125mW
- Resistance (Ohms) :
- 200k
- Size / Dimension :
- 0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%