AF164-FR-0746R4L
Артикул производителя:
AF164-FR-0746R4L
Краткое описание:
RES ARRAY 4 RES 46.4 OHM 1206
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
46.4
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±1%