AF164-FR-0710R5L
Артикул производителя:
AF164-FR-0710R5L
Производитель/Бренд:
YAGEO
Краткое описание:
RES ARRAY 4 RES 10.5 OHM 1206
Производитель :
YAGEO
Категория товара :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
DDRAM, SDRAM
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
62.5mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
10.5
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±1%