AF122-FR-071K62L
- Артикул производителя:
- AF122-FR-071K62L
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 1.62K OHM 0404
- Height - Seated (Max) :
- 0.016" (0.40mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 1.62k
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%