AF122-FR-0713R7L
Артикул производителя:
AF122-FR-0713R7L
Производитель/Бренд:
YAGEO
Краткое описание:
RES ARRAY 2 RES 13.7 OHM 0404
Производитель :
YAGEO
Категория товара :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
DDRAM, SDRAM
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.016" (0.40mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0404 (1010 Metric), Convex
Power Per Element :
62.5mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
13.7
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Supplier Device Package :
0404
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%