MSE14LSN2
- Артикул производителя:
- MSE14LSN2
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 23X23MM TH
- Производитель :
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 50mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- 3.5 SPS
- Frequency :
- 4kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.535" (13.60mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Siren, Fast
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 7V, 30cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- PC Pins
- Voltage - Rated :
- Voltage Range :
- 7 ~ 14V