YC124-FR-0724R9L
- Артикул производителя:
- YC124-FR-0724R9L
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 24.9 OHM 0804
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Automotive AEC-Q200, DDRAM, SDRAM
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 8
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 0804, Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 24.9
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%