TC124-FR-0746R4L
Артикул производителя:
TC124-FR-0746R4L
Краткое описание:
RES ARRAY 4 RES 46.4 OHM 0804
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.50mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
46.4
Size / Dimension :
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%