SFS44S25-10K400E-F
- Артикул производителя:
- SFS44S25-10K400E-F
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 10UF/25UF 440V RADIAL
- Capacitance :
- 10µF, 25µF
- Height - Seated (Max) :
- 4.120" (104.65mm)
- Size / Dimension :
- 2.120" Dia (53.85mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 440 V