CAY16A-22R1F4LF
- Артикул производителя:
- CAY16A-22R1F4LF
- Краткое описание:
- RES ARR 4 RES 22.1 OHM 1206
- Applications :
- Automotive AEC-Q200
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 63mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 22.1
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%