SFS37T40-15K475E-F
Артикул производителя:
SFS37T40-15K475E-F
Краткое описание:
CAP ARRAY 15UF/40UF 370V RADIAL
Capacitance :
15µF, 40µF
Height - Seated (Max) :
4.870" (123.70mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
2.620" Dia (66.55mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
370 V