SFS37T35-7.5K384E-F
Артикул производителя:
SFS37T35-7.5K384E-F
Краткое описание:
CAP ARRAY 7.5UF/35UF 370V RADIAL
Capacitance :
7.5µF, 35µF
Height - Seated (Max) :
3.960" (100.58mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
2.620" Dia (66.55mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
370 V