SFS37T35-20K475E-F
- Артикул производителя:
- SFS37T35-20K475E-F
- Краткое описание:
- CAP ARRAY 20UF/35UF 370V RADIAL
- Capacitance :
- 20µF, 35µF
- Height - Seated (Max) :
- 4.870" (123.70mm)
- Size / Dimension :
- 2.620" Dia (66.55mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 370 V