TC164-FR-07931KL
Артикул производителя:
TC164-FR-07931KL
Краткое описание:
RES ARRAY 4 RES 931K OHM 1206
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Number of Pins :
8
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
931k
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%