RAVF162DJT3R00
Артикул производителя:
RAVF162DJT3R00
Краткое описание:
RES ARRAY 2 RES 3 OHM 0606
Height - Seated (Max) :
0.026" (0.65mm)
Number of Resistors :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
62.5mW
Size / Dimension :
0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%