YC162-JR-0713KL
- Артикул производителя:
- YC162-JR-0713KL
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 13K OHM 0606
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 13k
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%