CAY10-3R0J2LF
- Артикул производителя:
- CAY10-3R0J2LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 3 OHM 0404
- Height - Seated (Max) :
- 0.018" (0.45mm)
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0404 (1010 Metric), Convex
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 3
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%