TC122-JR-0715RL
- Артикул производителя:
- TC122-JR-0715RL
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404
- Height - Seated (Max) :
- 0.016" (0.40mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 15
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%