TC122-JR-07100KL
- Артикул производителя:
- TC122-JR-07100KL
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0404
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Automotive AEC-Q200, DDRAM, SDRAM
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.016" (0.40mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 4
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0404 (1010 Metric), Concave
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 100k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%