RAVF164DJT8R20
- Артикул производителя:
- RAVF164DJT8R20
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 1206
- Applications :
- Automotive AEC-Q200
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 100mW
- Resistance (Ohms) :
- 8.2
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%