VTF1006SUF
- Артикул производителя:
- VTF1006SUF
- Height - Seated (Max) :
- 0.280" (7.11mm)
- Number of Pins :
- 8
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 8-SIP
- Power Per Element :
- 100mW
- Resistance (Ohms) :
- 10k
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.02%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±2ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.820" L x 0.100" W (20.83mm x 2.54mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%