VSSR1603331JUF
- Артикул производителя:
- VSSR1603331JUF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SSOP
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.069" (1.76mm)
- Number of Resistors :
- 8
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
- Power Per Element :
- 100mW
- Resistance (Ohms) :
- 330
- Size / Dimension :
- 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%