752123102GPTR7
- Артикул производителя:
- 752123102GPTR7
- Производитель/Бренд:
- CTS Electrocomponents
- Краткое описание:
- RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT
- Производитель :
- CTS Electrocomponents
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.100" (2.53mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 12
- Number of Resistors :
- 6
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 12-SRT
- Power Per Element :
- 160mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 1k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%