741X163560JP
- Артикул производителя:
- 741X163560JP
- Краткое описание:
- RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1506
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 63mW
- Resistance (Ohms) :
- 56
- Size / Dimension :
- 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%