RAVF104DJT51R0
Артикул производителя:
RAVF104DJT51R0
Краткое описание:
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 0804
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.50mm)
Number of Pins :
8
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0804, Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
51
Size / Dimension :
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%