EXB-28V3R0JX
Артикул производителя:
EXB-28V3R0JX
Краткое описание:
RES ARRAY 4 RES 3 OHM 0804
Applications :
Automotive AEC-Q200
Height - Seated (Max) :
0.018" (0.45mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0804, Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
62.5mW
Size / Dimension :
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Supplier Device Package :
0804
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%