VTF280SUF
- Артикул производителя:
- VTF280SUF
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- THIN FILM RES THROUGH HOLE SINGL
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Voltage Divider
- Circuit Type :
- Voltage Divider
- Height - Seated (Max) :
- 0.280" (7.11mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Pins :
- 3
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 3-SIP
- Power Per Element :
- 100mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 1k, 9k
- Resistor Matching Ratio :
- ±0.02%
- Resistor-Ratio-Drift :
- ±2ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.320" L x 0.100" W (8.13mm x 2.54mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%