CAY16A-204J4LF
Артикул производителя:
CAY16A-204J4LF
Производитель/Бренд:
Bourns Inc.
Краткое описание:
RES ARR 4 RES 200K OHM 1206
Производитель :
Bourns Inc.
Категория товара :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
Automotive AEC-Q200
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
63mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
200k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
1206
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%