4114R-1-151LF
- Артикул производителя:
- 4114R-1-151LF
- Краткое описание:
- RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14DIP
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.185" (4.69mm)
- Number of Resistors :
- 7
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 14-DIP (0.300", 7.62mm)
- Power Per Element :
- 250mW
- Resistance (Ohms) :
- 150
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- 50ppm/°C
- Size / Dimension :
- 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%