SOMC140110K0GEA
- Артикул производителя:
- SOMC140110K0GEA
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale
- Краткое описание:
- RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC
- Производитель :
- Vishay Dale
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.090" (2.29mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 14
- Number of Resistors :
- 13
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
- Power Per Element :
- 80mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 10k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%